Poznaj naszych  fizjoterapeutów
 

Trening medyczny

Trening Medyczny  to połączenie treningu z fizjoterapią. Przeznaczony jest nie tylko dla sportowców, ale także dla osób po urazach/zakończeniu fizjoterapii w celu indywidualnego dobrania ćwiczeń i obciążenia do zakończenia procesu rehabilitacji.

Trening medyczny przeznaczony jest dla:

Trening medyczny może stosować każdy. Ćwiczenia pomagają wrócić do formy i pełnej aktywności fizycznej.

Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń ma przede wszystkim wspierać pacjenta w rozwoju odpowiednich wzorców ruchowych, aby wykonywane ćwiczenia w jak największym stopniu wzmacniały słabe ogniwa łańcucha ruchowego.

Założyciel WPRehabilitacji-fizjoterapeuta

Mgr Jakub Ciarka

Od młodych lat żyłem sportem. Przez 12 lat trenowałem taniec towarzyski z większymi i mniejszymi sukcesami, jednak kontuzja partnerki wyłączyła nas z walki o najwyższe cele.

Od razu po studiach licencjackich zacząłem pracę się jako fizjoterapeuta w przychodni, w której wykonywałem praktyki. Wszystkie zarobione pieniądze wydawałem na szkolenia, aby być coraz lepszy w swoim fachu.

W swojej pracy wykorzystuję techniki z zakresu terapii manualnej i terapii tkanek miękkich i aby utrzymać efekt terapii, wdrażam indywidualnie dobrany trening do potrzeb pacjenta

 

Swoje zamiłowanie do sportu udało mi się wplątać w życie zawodowe. W 2019 r. byłem fizjoterapeutą podczas Mistrzostw Europy juniorów i sub juniorów w trójboju siłowym w litewskim Kownie. Ponadto w sezonie 2020/2021 byłem fizjoterapeutą 2 ligowej drużyny piłkarzy Znicza Pruszków.

Z jakich usług możesz skorzystać?

Fizjoterapeuta

Mgr Jakub Garwacki

Jest fizjoterapeutą, trenerem medycznym, terapeutą strukturalnej pracy z ciałem według koncepcji Anatomy Trains Structural Integration (ATSI).

W swojej pracy wykorzystuję zaawansowane techniki manualne przywracając globalny balans napięciowy w ciele. Po przygotowaniu ciała do nowych możliwości ruchowych stosuję ukierunkowany trening medyczny na problem, z jakim się do mnie zgłaszasz.

Ściśle dobrane ćwiczenia do dolegliwości pozwalają szybko eliminować najsłabsze ogniwa i wzmacniać optymalne wzorce ruchu.

Z jakich usług możesz skorzystać?

Fizjoterapeuta

Mgr Michał

Jestem fizjoterapeuta…

Z jakich usług możesz skorzystać?

Zajmuję się przede wszystkim:

  • terapią dysfunkcji dna miednicy takimi jak: nietrzymanie moczu, parcia naglące, pęcherz nadreaktywny, obniżenia narządów miednicy mniejszej, dolegliwości bólowe, endometrioza
  • opieką w ciąży i po porodzie: bóle kręgosłupa, rozejście mięśnia prostego brzucha, praca z blizną, treningi

 

W czasie wolnym dużo czytam, jeżdżę na rowerze, praktykuję jogę i opiekuję się moimi dwoma kotami”.

Fizjoterapeuta-trening medyczny

Mgr Radosław Kobziakowski

Jestem absolwentem warszawskiego AWF na kierunku wychowanie fizyczne (specjalizacja w gimnastyce korekcyjnej) ponadto jest na zakończeniu studiów z fizjoterapii (także na AWFie). Od samego początku wiązałem swój rozwój z ruchową stroną rehabilitacji. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu treningu medycznego i fizjoterapii (głównie powrót do sprawności po urazach i operacjach). Obecnie pracuje w Polonii Warszawa, pełniąc obowiązki fizjoterapeuty w ich drużynie U19.

Na co dzień zajmuję się:

  • W gabinecie zajmuję się treningiem medycznym i ruchowym powrotem do sprawności po kontuzjach i urazach.

Na co dzień zajmuję się:

  • W gabinecie zajmuję się treningiem medycznym i ruchowym powrotem do sprawności po kontuzjach i urazach.

Z jakich usług możesz skorzystać?