Poznaj naszych  specjalistów
 

Masaż

Masaż relaksacyjny co do zasady jest zabiegiem w pełni naturalnym, który polega na odpowiedniej stymulacji tkanek organizmu. W trakcie wykonywania zabiegu masażu relaksacyjnego oddziałuje się na skórę, tkankę łączną i tłuszczową, a także mięśnie, zakończenia nerwowe oraz układ nerwowy, limfatyczny, krwionośny i hormonalny. Dzięki temu zestresowane i nadmiernie obciążone ciało, a także umysł zaczynają się regenerować oraz powracać do swojego normalnego rytmu. Dobrze wykonany masaż relaksacyjny trwa od 60 do 90 minut i może być powtarzany nawet codziennie. Zaleca się go osobom, które z różnych względów zaczęły odczuwać obniżenie nastroju, a także napady nieuzasadnionego lęku. To idealny sposób na wyciszenie się dla osób pracujących w warunkach szczególnie uciążliwych, w których są one narażone na różnego rodzaju bodźce. 

Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość, z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy, zmierza do oddziaływania w różnych aspektach.

Kiedy ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.

Masaż Kobido jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Kobido poprzez swoją złożoność  i intensywność  technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni.

Masażystka

Swietłana Woytowich

Przygodę z masażem rozpoczęłam 6 lat temu, po tym jak terapia pomogła jej dojść do siebie po urazie. Zauważyłam ogromny wpływ masażu nie tylko na ciało, ale i na psychikę człowieka.

Podczas pracy zajmuję się głównie masażem relaksacyjnym, masażem klasycznym, a także masażem twarzy, gdzie używam technik z masażu Kobido oraz z jego koreańskiej odmiany masażu Korugi.

 

Do każdego pacjenta pochodzę indywidualnie dobierając odpowiednie techniki oraz odpowiedni rytm i siłę, aby pacjent, wychodząc z gabinetu był jak najbardziej zadowolony

Z jakich usług możesz skorzystać?

Terapeutka zajęciowa

Ada Kopeć

Cześć wszystkim, tu Ada. Jestem terapeutką zajęciową i masażystka. Ukończyłam studia magisterskie na warszawskim AWF na wydziale rehabilitacji oraz dodatkowo zdobyłam tytuł technika masażysty.

Od zawsze w życiu towarzyszy mi sport, w różnej formie, przede wszystkim jeździectwo, dlatego doskonale rozumiem, z czym na co dzień zmaga się ciało sportowca, zarówno amatora jak i profesjonalisty.

W gabinecie może cię zgłosić się do mnie na dwa rodzaje terapii: Terapia zajęciowa jest kierowana do osób, które potrzebują wsparcia poprzez terapię w czynnościach dnia codziennego i wszystkich aspektach dotyczących kończyny górnej, zwłaszcza ręki. Jest to terapia, która jest stosowana zarówno wśród dzieci (MPD, uszkodzenia ośrodkowego UN, zespol Downa, spektrum autyzmu i inne) jak i u dorosłych (stany poudarowe, urazy rdzenia kręgowego, urazy mozgowo-czaszkowe).

Masaż, kierowany jest do wszystkich, w zależności od potrzeb. Zapraszam na masaże klasyczne i lecznicze, sportowe (treningowe, przed startami, po starach) jak i drenaże limfatyczne, antycellulitowe masaże bańką chińską, czy masaże relaksacyjne.

Do zobaczenia!

Z jakich usług możesz skorzystać?